Hala sportowa

Hala Sportowa Ośrodka Jagna w Górach

Nasz Ośrodek Jagna to nie tylko siłownia, ale także miejsce, gdzie znajdziesz nowoczesną Halę Sportową, stworzoną z myślą o miłośnikach różnorodnych dyscyplin sportowych. Pośród górskiego krajobrazu, nasza hala sportowa jest oazą aktywności i rywalizacji.

Co oferuje nasza Hala Sportowa?

– Wielofunkcyjna przestrzeń: Nasza hala została zaprojektowana tak, aby pomieścić różne rodzaje sportów, w tym koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną halową, tenis stołowy i wiele innych.

– Nowoczesne wyposażenie: Posiadamy profesjonalne boiska oraz sprzęt sportowy, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas treningów i meczów.

– Trybuny dla kibiców: Dla osób towarzyszących sportowcom, mamy wygodne miejsca na trybunach, skąd można kibicować i dopingować swoje ulubione drużyny.

– Organizacja zawodów: Nasi doświadczeni sędziowie są gotowi pomóc w organizacji zawodów.

Nasza Hala Sportowa to także miejsce organizacji turniejów, zawodów sportowych oraz imprez firmowych. Znajduje się tu również strefa relaksu z dostępem do sauny oraz stołówka, gdzie można delektować się zdrowym posiłkiem po intensywnym treningu.

Przyjedź do Ośrodka Jagna i odkryj naszą Halę Sportową, gdzie możesz cieszyć się sportem w wyjątkowym górskim otoczeniu. To miejsce, które łączy pasję do sportu z niezapomnianymi widokami, tworząc idealne warunki dla każdego sportowego entuzjasty.

Komentowanie wyłączone

 • Kontakt


  Nowa Bystrzyca 74
  57-500 Bystrzyca Kłodzka
  woj. dolnośląskie
  e-mail: osrodek@lzs.info.pl

  Dolnośląskie Zrzeszenie
  Ludowe Zespoły Sportowe

  ul. Kolejowa 36/1a
  53-508 Wrocław
  tel. 71 339 79 15

  Leszek Noworól
  Prezes Zarządu DZ LZS
  tel. 607 133 024
  e-mail: lzs@lzs.info.pl

  Andrzej Cywiński
  Wiceprezes Zarządu DZ LZS
  tel. 605 060 348
  e-mail: dzlzs@lzs.info.pl

  Piotr Rostkowski
  Sekretarz Zarządu DZ LZS
  e-mail: pz_lzs@op.pl

  Dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie ośrodka