STOŁÓWKA

Stołówka Ośrodka Jagna w Górach

Nasza stołówka to serce Ośrodka Jagna, gdzie zapewniamy domowe posiłki w przyjaznej atmosferze, pozwalając Gościom delektować się smakami i cieszyć się towarzystwem. Zlokalizowana w pięknych górskich okolicach, nasza stołówka oferuje około 30 miejsc, tworząc idealne miejsce na spokojne śniadania, obiady i kolacje.

Cechy naszej Stołówki:

– Wyśmienite posiłki: Przygotowujemy dania, uwzględniając różnorodne preferencje smakowe. Menu obejmuje dania tradycyjne, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

– Przyjazna atmosfera: Stołówka jest przytulnym miejscem, idealnym do spędzania czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

– Miejsce na ognisko: Opcjonalnie oferujemy możliwość organizacji ogniska wśród gór, gdzie Goście mogą spędzić wieczór przy ciepłym ognisku, zamiast kolacji w stołówce.

– Lokalne składniki: Staramy się wykorzystywać lokalne składniki, aby dostarczyć Gościom autentycznych doznań kulinarnych i wspierać lokalnych dostawców.

Odkryj naszą stołówkę w Ośrodku Jagna, gdzie każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem. To miejsce, gdzie smaki górskich potraw łączą się z przyjemnością spędzania czasu przy ognisku w otoczeniu majestatycznych gór.

Komentowanie wyłączone

 • Kontakt


  Nowa Bystrzyca 74
  57-500 Bystrzyca Kłodzka
  woj. dolnośląskie
  e-mail: osrodek@lzs.info.pl

  Dolnośląskie Zrzeszenie
  Ludowe Zespoły Sportowe

  ul. Kolejowa 36/1a
  53-508 Wrocław
  tel. 71 339 79 15

  Leszek Noworól
  Prezes Zarządu DZ LZS
  tel. 607 133 024
  e-mail: lzs@lzs.info.pl

  Andrzej Cywiński
  Wiceprezes Zarządu DZ LZS
  tel. 605 060 348
  e-mail: dzlzs@lzs.info.pl

  Piotr Rostkowski
  Sekretarz Zarządu DZ LZS
  e-mail: pz_lzs@op.pl

  Dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie ośrodka